Метод STAR у рекрутингу Що це та як його використовувати? Jooble Blog

Насамперед, ознайомлення з компанією, її цілями та особливостями роботи. Зробити це потрібно в перший день роботи нового працівника. Керівник та співробітник повинні сформувати однакове розуміння продукту посади. Для цього працівнику необхідно розуміти, чого прагне компанія, і як його робота має допомогти здійснити її цілі. Для цього Вам необхідно забезпечити приплив ефективних працівників до компанії. Можна сказати, що наймання продуктивних працівників життєво необхідне для успішного розвитку будь-якого бізнесу.

Додамо лише, що вся інформація, яку компанія несе в маси через соцмережі чи сайт, має бути правдивою. Так, дещо можна подати трохи краще, ніж це є насправді, але без фанатизму та брехні. Інакше без негативних відгуків не обійтися, за якими, до речі, слід стежити. Пам’ятайте, що для деяких посад попередній досвід не обов’язковий і може виявитись навіть недоліком даного кандидата, якщо ви припускає навчити його працювати відповідно до ваших вимог. Навіть якщо конкретний кандидат не для вашої компанії, він розповість друзям про те, які «розумники» і тролі працюють у вас.

років відповідальності. Що таке Римський статут та навіщо він Україні

– Робота з брендом роботодавця – одне з ключових завдань. Особливо якщо співбесіда – це перша точка контакту з брендом, саме рекрутер формує і підсилює переваги роботодавця. І навпаки – може зіпсувати враження невдалої фразою, або монотонною інтонацією розмови». Неприхід на співбесіду більш типовий для лінійного персоналу, ніж для кваліфікованих кадрів та управлінських посад.

Як не треба наймати кандидатів

Для виключення особистого фактору проводьте інтерв’ю в декілька етапів із залученням інших членів команди. Збирайте не менше двох повних зірок для кожної компетенції. Проаналізуйте окремо кожний приклад та дайте собі відповідь, яку саме компетенцію розкриває наведений приклад поведінки.

Куди звернутися, якщо відмовлено у наданні послуги?

Для цього з самого початку потрібно розробити обов’язки (на основі реальних завдань проєкту) та портрет кандидата. Якщо ж hiring-менеджер ще не зрозумів, хто йому потрібен, тоді https://wizardsdev.com/news/it-yak-sposib-shitty-yak-spilnyu-informaciyny-proekt-portaly-informator/ й відмови можуть бути розмитими. Особливо якщо клієнт хоче відмовити через софт скіли, команда не сходиться з фахівцем характерами й спільна робота вочевидь буде некомфортною.

Треба зазначити, що це не завжди буде позитивний результат. Рекрутер має оцінити й негативний результат за набором необхідних компетенцій. Варто відстежувати й аналізувати відгуки на вакансію. У разі малої кількості зворотного зв’язку від потрібних вам фахівців, змінюйте текст вакансії. Існує думка, що IT — це вільна від ділових листувань сфера, де всі ходять у худі та п’ють фільтр-каву. Спойлер — це неправда, точніше, правда лише частково.

Через російські обстріли у Запорізькій області загинули четверо працівників інфраструктурного об’єкта

Як наймати лінійний персонал, щоб не витрачати на це надто багато зусиль, але і не упустити хороших фахівців — ми з’ясували у HR-експертів. Переконайтеся, що кандидат знає, хто ви такий – ваше ім’я й посаду. Розпитайте, які були реальні службові обов’язки на кожному місці роботи. Не слід думати, що визначена посада в іншій фірмі означає те ж саме, що й у вашій. ✅Ми розуміємо, що пошук роботи потребує часу, терпіння та мотивації.

Як не треба наймати кандидатів

Під час співбесід роботодавцю постійно ніби чогось не вистачає. Але згодом, ознайомившись з усіма кандидатами та не знайшовши «саме того», він повертається до найсильнішого. Плюс інколи вимоги вакансії змінюються, і можна запросити тих, хто раніше не підходив на всі 100%.

Власниця перукарні в США відмовилась обслуговувати транслюдей, порівнявши їх із тваринами й педофілами

Виконуючи ці кроки у правильній послідовності, Ви зможете виявити продуктивних працівників серед бажаючих знайти роботу та залучити їх до Вашої компанії. Розглянемо етапи підбору персоналу докладніше. У директора по персоналу в United Parcel Service Регіни Хартлі є ціла теорія, чому іноді найкращий кандидат для вашої компанії — це не людина з ідеальним досвідом і резюме. Work.ua ділиться тезами з виступу Регіни на TEDх. Найчастіше опис вакансії формують не рекрутери, а менеджери, яким потрібна нова людина в команду.

  • До речі, стосовно англійської, то тим більше.
  • Наприклад, ваш попередній фінансовий директор вирішив розвиватися далі та відкрити власний бізнес.
  • А ще краще — намагайтеся бути фахівцем, що має попит, щоб стежили за вами.
  • «Тому ми вирішили проводити масові співбесіди і організовувати транспорт – маршрутка забирала в місті відразу декількох кандидатів, – пояснює вона.

В цілому, ваші листи на етапі відгуку можуть бути стандартизованими та відправлятися автоматично. Відпочатку не збирався приходити, але незручно було відмовити. Завдання, що не потребують фул-тайм виконавців, простіше віддавати на сторону. Наша статистика за 2022 рік підтверджує, що відсоток відмов від оферів постійно зростає, тож в 2023-му це збережеться. Чи означає це, що всі компанії не наймають джунів?